Всесвітній день дитини

Всесвітній день дитини(Наофіційних мовах ООН(англ.Universal Children's Day;фр.Journée mondiale de l'enfance;ісп.Día Universal del Niño;рос.Всемирный день ребенка) –Міжнародний день ООН, встановлений резолюцією 836 (IX)Генеральної Асамблеї ООН14 грудня 1954 року, який відзначається щорічно20 листопада.[1]

Всесвітній день дитини відзначається 20 листопада як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийнялаДекларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року –Конвенцію про права дитини. З 1990 року у Всесвітній день дитини відзначається річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захиступрав дитини.